Go directly to Globalmenu Go directly to Submenu Go directly to Maincontent Go directly to Contactinfo
Globalmenu
Maincontent

Kontakta oss


   
Namn: Anders Slott
Position: VD/Marknadschef
E-post: anders.slott@montal.se
Tel: 0243-21 18 01
   
   

   
Namn: Solvej Magnusson
Position: Ekonomi
E-post: solvej.magnusson@montal.se
Tel: 0243-193 99
   
   

   
Namn: Harry Javanainen
Position: Säljare
E-post: harry@montal.se
Tel:  0243-21 18 05 
   
   
   
   
Namn: Anders Rindborg
Position: Teknisk säljare
E-post: anders.rindborg@montal.se
Tel: 070-690 89 81
   
   

   
Namn: Tobias Forslund
Position: Produktionsledare
E-post: tobias.forslund@montal.se
Tel: 0243-21 18 07 
   
   

   
Namn: Linda Herrdin
Position: Projektchef
E-post: linda.herrdin@montal.se 
Tel: 0243-21 18 02
   
   

   
Namn: Bo Svensson
Position: Beredning & Projektledning
E-post: bo.svensson@montal.se
Tel: 0243-21 18 03 
   
   

 
   
   
 
   
Globalmenu

Kontakt

Montal AB
Rågåker 49
SE 781 93 Borlänge

Tel:  +46 (0)243 883 30
Fax:  +46 (0)243 881 41

E-post: info@montal.se